Vyber región:
Vyhľadávanie:

Soľná jaskyňa Relaxačného centra Sanmar

Námestie Hraničiarov 4
851 03 Bratislava
okres Bratislava 5

Zobraziť adresu na mape


Telefón:
0905 201 445

Mobil:
0905 985 832, 0911 282 196

E-mail:
Napsat solné jeskyni  e-mail ... viera.kosikova@stonline.sk

WWW:
www.sanmar.sk

Popis:

SOĽNÁ JASKYŇA je vybudovaná výlučne z prírodných materiálov, ponúka špecifickú mikroklímu porovnateľnú s aerosolovým prostredím prímorskej oblasti. Počas 45 minútovej haloterapie na pohodlných lehátkach, pri vybranej relaxačnej hudbe máte možnosť nainhalovať do seba mikročastice minerálov rozptýlených vo vzduchu.
Soľná jaskyňa je miestom s nevšedným interiérom a blahodarným pôsobením na telo a dušu človeka. Nezvyčajná atmosféra tejto jaskyne pomáha človeku vrátiť zdravie, vitalitu a dobrú náladu. V kľudnom a relaxačnom prostredí jaskyne odbúrate stres a únavu.Vybavenie:

Jaskyňa je postavená z čisto prírodných materiálov. Na ploche 26 m2 sa nachádza 15 ton kamennej a kryštalickej soli. Na dekoráciu bola použitá sádra. V jaskyni sa nenachádzajú žiadne lepidlá, farby ani polyuretánová pena. Podlahové kúrenie a vodopád, v ktorom cirkuluje voda so soľou z mŕtveho mora ionizuje ovzdušie a vytvára ideálne podmienky pre haloterapeutické procedúry. Odvetrávací systém a je vybavený kvalitnými filtrami. Jaskyňa má pravidelne kontrolované mikrobiologické ovzdušie. Hygienické testy preukazujú nezávadnosť prostredia vo vnútri jaskyni.Cenník:

Jednorázový vstup - dospelý:
150Sk
Študenti
100Sk
Dôchodcovia
100Sk
Deti od 6 rokov
50Sk
Deti do 6 rokov
zadarmo!Otváracia doba:

Pondelok - Piatok: 13.00 - 21.00
Sobota: 10.00 - 15.00Doplnkové služby:

Okrem soľnej jaskyne sa v priestoroch relaxačného centra nachádza čajovňa. Masáže od klasickej, cez reflexnú, lymfodrenáž a iné, spolu s procedúrami s akupunktúrnou terapeutickou lampou sú dôležitou súčasťou služieb relaxačného centra.
Ajurvédska medicína, pulsové diagnostiky, spolupráca s českým lekárom a ajurvédskym špecialistom Mudr. Davidom Frejom pomáha klientom v prevencii, ale aj pri liečení chronických zdravotných problémov. Certifikované ajurvédske byliny, ajurvédska kozmetika, indické koreniny, potraviny pre zdravú životosprávu a doplnkový tovar na podporu zdravia kompletizujú naše služby zamerané na prevenciu chorôb a na vylepšenie zdravotného stavu našich klientov a zákazníkov.Ďalšie informácie:

Služby relaxačného centra plánujeme rozšíriť o nový doplnkový tovar, byliny a produkty prírodnej lekárne.Fotografíe:
 
     
 
     
 

Komentáre návštevníkov:

7.9. 2011 16:22
Marian

Da sa niekdy zistit kedy su volne terminy ?
6.7. 2011 19:05
Anka

Dobry den.
Moze ist do solnej jaskyne aj 10 mesacne dieta? Pravdepodobne ma atopicky ekzem.Kolko sedeni je potrebnych a aka je cena pre dieta?

Dakujem

A.
11.4. 2011 17:33
Viera szalaiova

prosim ceny v euro pre seniorov a ci platia informacie na webstranke

vdaka vs
Pridať nový komentár:
 
Ochrana proti spamu. Koľko je štyri krát štyri?

Meno:
E-mail:   - nepovinný údaj
WWW:   - nepovinný údaj
Text:
 

 

Košický kraj Prešovský kraj Banskobystrický kraj Žilinský kraj Nitrianský kraj Trenčianský kraj Trnavský kraj Bratislavský kraj